• Yeni Kız
Agoz Dikey Tuval Kemer Klip Kılıf için SkyGolf SkyCaddie SX500 Golf GPS, Kılıf Kılıfı Kapak ile Metal Klip ve Kemer Döngüler (6 x 3 x 0.5 inç) (Dikey Tuval)

Agoz Dikey Tuval Kemer Klip Kılıf için SkyGolf SkyCaddie SX500 Golf GPS, Kılıf Kılıfı Kapak ile Metal Klip

Buyers rating:
₺ 35.67

kullanılabilirlik

♦ Sky Golf Sky Caddie SX500 Golf GPS için Sabit Metal Kemer Klipsi ve Kemer Halkaları ile AGOZ DİKEY KANVAS Kılıf. Soft Yumuşak iç astarlı şık tasarım.İki kemer halkası; dikey ve yatay. Element Elementlerden mükemmel koruma sağlar ve golf gps'inizi kir ve çizilmelere karşı korur. FAZLA FAZLA GÜÇLÜ RAPTİYE.Dikey ya da yatay pozisyonda Golf GPS yapacak. ♦ GÜÇLÜ SABİT METAL KEMER KLİPSİ.GOLF SEVERLER İÇİN MÜKEMMEL.Sky Golf Sky Caddie SX500 Golf GPS için Agoz Dikey Kanvas Kemer Klipsi Kılıfı, Metal Klipsli ve Kemer Döngülerine Sahip Kılıf Kılıfı Kapağı (6" x 3" x 0.5" inç) AGOZ Ağır hizmet tipi sağlam kanvas dikey kılıf, yumuşak ve şık görünümlü yüksek kaliteli kanvastan yapılmıştır. interior.It vardır güçlü bir metal klips ve iki kayış halkası(dikey ve yatay olarak kullanmak için).Elemanlardan mükemmel koruma sağlar ve cihazınızı kir ve çizilmelere karşı korur.Cihazınızı düşürme veya bir yere bırakma konusunda endişelenmeyin.Kemerinize klipsleyin ve cihazınızı istediğiniz zaman sabitleyebilirsiniz.Uyumlu modeller : Sky Golf Sky Caddie SX500 Golf GPS.Paket İçerir : AGOZ Ağır sağlam dikey tuval kılıf için Sky Golf Sky Caddie SX500 Golf GPS.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Kale Güverte Kutusu 200 + Turuncu
  • Yeni Kız
Alıcı reytingleri:

Kale Güverte Kutusu 200 + Turuncu

200'e kadar çift kollu kart* ve aksesuar tutar.Özelleştirilebilir ekran ve kurulum seçenekleri için kutuyu veya klips kanatlarını arka tarafa doğru eğin.Tamamen çıkarılabilir kan

₺ 181.26