• Yeni Kız
Bersiler Akıllı 510 Arayüzü USB Şarj Kablosu Konu Kablosuz 2 ADET ve Tel 1 ADET - LED Göstergesi ile Aşırı Şarj Güç Koruma

Bersiler Akıllı 510 Arayüzü USB Şarj Kablosu Konu Kablosuz 2 ADET ve Tel 1 ADET - LED Göstergesi ile Aşırı

Buyers rating:
₺ 47.97

kullanılabilirlik

[Kullanışlı] Kablosuz USB x2 ve kablolu USB x 1 alacaksınız. Dışarı çıkarken kablosuz şarj cihazı kullanın ve evde şarj etmek için kablolu bir USB kullanın.Araba cüzdanında veya koyun. [Çok işlevli] USB Şarj cihazı çoğu cihazla uyumludur, Bilgisayara, Araç USB bağlantı noktalarına ve Mobil şarj USB bağlantı noktalarına takılabilir.Not : Lütfen hızlı şarj cihazına bağlanmayın. [LED gösterge ışığı] LED gösterge ışığı ile akıllı şarj sistemi.Kırmızı ışık şarj anlamına gelir, yeşil ışık anlamına gelir full.It dolduğunda otomatik durdurma işlevi de vardır. [Aşırı Şarj Koruması] Şarj cihazı mükemmel güvenliğe sahiptir.Aşırı ısınma, aşırı akım, aşırı voltaj ve kısa devre sorunlarını önlemek için özel olarak tasarlanmış yerleşik bir akıllı IC çipi içerir.Tamamen şarj olduktan sonra otomatik olarak şarjı bırakacaktır. [Dayanıklılık] USB Tel malzemesi seçilen PVC malzemeler şarj cihazı dayanıklıdır, taşıması kolaydır, istediğiniz zaman şarj etmenizi sağlar. 510 usb şarj cihazı.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Kara Kutu USB 3.0 Aktif Kablo Genişletici
  • Yeni Kız
Alıcı reytingleri:

Kara Kutu USB 3.0 Aktif Kablo Genişletici

USB 3.0 bağlantısını 15 metreye (49,21 fit) kadar uzatır.5 Gbps'ye kadar USB 3.0 çıkışlarını destekler.Veri yoluana bilgisayardan çalışırharici güç kaynağına gerek yoktur.

₺ 40.47