• Yeni Kız
7ft (2.1 M) CAT5E Korumalı (FTP) Ethernet Ağ Önyükleme Kablosu 7 Feet (2.1 Metre) Gigabit LAN Ağ Kablosu RJ45 Yüksek Hızlı Yama Kablosu, Kırmızı (10 Paket)

7ft (2.1 M) CAT5E Korumalı (FTP) Ethernet Ağ Önyükleme Kablosu 7 Feet (2.1 Metre) Gigabit LAN Ağ Kablosu RJ45

Buyers rating:
₺ 139.83

kullanılabilirlik

Yüksek Performanslı RJ45 Ethernet Patch Kablosu, PC'ler, bilgisayar sunucuları, yazıcılar, yönlendiriciler, anahtar kutuları, ağ medya oynatıcıları ve daha fazlası gibi LAN ağ bileşenleri için evrensel bağlantı sağlar.10 Gigabit Ethernet (mevcut tüm Hızlı Ethernet ve Gigabit Ethernet ile geriye dönük uyumlu) için ağınızı geleceğe dönük olarak koruyun; TIA/EIA 568-C. 2 standardına uygun performansı karşılar veya aşar.Altın kaplama kontaklı konektörler, kalıplanmış gerinim önleyici botlar ve takılmayan kalıplar korozyona karşı dayanıklıdır, dayanıklılık sağlar ve güvenli bir bağlantı sağlar; Çıplak bakır iletkenler kablo performansını artırır ve iletişim kabloları için UL 444 spesifikasyonlarına uygundur.500 Mhz'e (CAT5e) kadar yüksek bant genişliğine sahip esnek ve dayanıklı kablo, sunucu uygulamaları, bulut bilişim, video gözetimi ve çevrimiçi yüksek tanımlı video akışı için yüksek hızlı veri aktarımını garanti eder.4 Çift korumasız bükülmüş bakır telleri ve sert, ancak esnek PVC kılıfı sayesinde minimum gürültü ve parazit.Ağır hizmet tipi, takılmayan bir kalıplama, kurulumu ve kablo kullanımını zahmetsiz hale getirir.Genel Bakış : Cat5e Kalıplı Önyüklemesiz Ağ Yama Kablosu, bilgisayarlara ve yönlendiriciler, anahtar kutuları, ağ yazıcıları, ağa bağlı depolama (NAS) aygıtları, Vo IP telefonları ve Po E aygıtları gibi ağ bileşenlerine evrensel bağlantı sunar.Yama kabloları çeşitli renklerde ve 1 fit ila 200 fit arasında değişen çeşitli uzunluklarda mevcuttur.Yüksek dereceli ağ kablolarımızla ev veya ofis ağınızı renk kodlayın, özelleştirin ve düzenleyin.Ana Özellikler : * Ağ bileşenlerini 1 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarında kablolu bir Lan'a bağlar. • 26 AWG kablo, TIA/EIA standartlarını ve 500 MHz bant genişliğini (CAT5 E) aşıyor. * korozyona dayanıklı altın kaplama ile uç başına 50 mikron erkek RJ45 konektörler. * Minimum gürültü, parazit ve karışma için 4 PR UTP bakır teller. • Sert, ancak esnek PVC kılıf ve ağır hizmet tipi, takılmayan kalıp.Geleceğe Dönük Hız ve Güvenilir Bağlantı için üretilmiştir : Bu kablo olağanüstü iletim performansı ve düşük sinyal sağlar losses.It 500 Mhz'e kadar destekler (cat5e) Hızlı Ethernet, Gigabit Ethernet ve 10 Gigabit Ethernet için uygundur.Tüm kablolar, bakır kaplı alüminyum (CCA) telin aksine %100 çıplak bakır telden yapılmıştır, bu nedenle iletişim kablolarında saf çıplak bakır tel gerektiren UL Kodu 444 ile tamamen uyumludur.Yama ve dökme kablolarımız dünyanın dört bir yanındaki veri merkezleri tarafından kullanılmaktadır.Özellikler • * Kablo Tipi : CAT5 E 4-Pair UTP. * * Bağlayıcı Tipi : RJ45. * İletken Malzemesi : %100 Çıplak Bakır. * Kontak Kaplama : 50 Mikron Altın Kaplama. * İletken Göstergesi : 26 AWG. * Kablo Performansı : 500 Mhz'e kadar (Cat5e). • Kablo Yapısı : Telli. * UL Listelenen, TIA / EIA 568-C. 2 Doğrulanmış, Ro HS Uyumlu. * Ethernet üzerinden Güç (Po E) ve IP üzerinden Ses (Vo IP) Uyumlu.".

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Lowrance 000-13313-001 7 Pin Maviden 9 Pin Adaptöre,Siyah
  • Yeni Kız
Alıcı reytingleri:

Lowrance 000-13313-001 7 Pin Maviden 9 Pin Adaptöre,Siyah

Dönüştürücü adaptör kablosu.Bu ürün Meksika'da üretilmektedir.Uygun bir uyum sağlamak için üreticinin önerilerine bakın.Lawrence 00013313001 7 Pin Maviden 9 Pin Adaptöre.Uygu

₺ 104.58