• Yeni Kız
Kemik Run Kravat Paket Seti: Kol Bandı + Yedek Sapanlar x2 için Evrensel Telefon Boyutu 4-6. 7 inç (Kol Bandı Boyutu 9.8-15.7 inç / 25-40 cm)

Kemik Run Kravat Paket Seti: Kol Bandı + Yedek Sapanlar x2 için Evrensel Telefon Boyutu 4-6. 7 inç (Kol Bandı

Buyers rating:
₺ 74.97

kullanılabilirlik

【EVRENSEL TELEFON TUTUCU】 Elastik silikon bantlar çoğu akıllı telefona ve kasaya 4 ila 6,7 inç arasında güvenli bir şekilde uyar. 【KOMPLE TELEFON KONTROLÜ】 Açık tasarım, telefonu kol bandından çıkarmadan telefon ekranına, kontrol düğmelerine ve bağlantı noktalarına kolay erişim sağlar. 【TER DİRENCİ】 Telefon tutucunun arkası, geliştirilmiş hava sirkülasyonu ve nem emici için havalandırmalı bir işlevle özel olarak tasarlanmıştır.Serin ve rahat bir kullanım deneyiminin keyfini çıkarın. 【PREMİUM MALZEME】 Yumuşak dokunuşlu silikon ve neopren malzeme, sıcak havalarda egzersiz yaparken mükemmel kullanım konforu sağlar.Kol kayışları esnek, cilt dostu ve temizlenmesi kolaydır. 【RUN KRAVAT DEĞİŞTİRME KAYIŞLARI】 Çabuk kuruyan ve nefes alabilen malzeme ile tasarlanmış Neopren ve Velcro kayış, koşarken size en iyi kullanım deneyimini sunar. (*Lütfen "Kravat Değiştirme Kayışlarını Çalıştır" ı arayın).Paket Paket : Kemik Run Kravat Kol Bandı x1 + Yedek Sapanlar x2 Telefon Boyutu : 4-6.7 inç Kol Bandı Boyutu : 9.8 - 15.7 inç / 25-40 cm Renk : Siyah.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Eshine Evrensel Neopren Kol Bandı Genişletici Uzatma-Siyah
  • Yeni Kız
Alıcı reytingleri:

Eshine Evrensel Neopren Kol Bandı Genişletici Uzatma-Siyah

Yüksek kaliteli malzeme.Kol bandını uzat.Kolay uygulanır.Paket Boyutları : 5.08 L x 0.508 H x 6.858 W(santimetre).EShine Kol Bandı için uzatma, ekstra kıyafetler giyerken egzersiz ya

₺ 32.94