• Yeni Kız
Maped Çalışma Geometrisi 10 Parçalı Set, 2 Metal Çalışma Pusulası, 2 Üçgen, 6 Cetvel, 4 İletki, Pusula Kalemi, Kalemtıraş, Silgi, Kurşun Dolum (897010)içerir.

Maped Çalışma Geometrisi 10 Parçalı Set, 2 Metal Çalışma Pusulası, 2 Üçgen, 6 Cetvel, 4 İletki, Pusula Kalemi,

Buyers rating:
₺ 23.10

kullanılabilirlik

Dayanıklı metal pusulalar kullanım sırasında bükülmez veya bükülmez.Ergonomik olarak tasarlanmış pusula kafası tutmak için rahattır.Evrensel Tutucu Pusula, herhangi bir standart boyutlu kalem veya kalemle çalışır.Pusulalar 10" çapında bir daire çizer.Cetveller, Üçgenler ve İletki, İnç ve Metrik mezuniyetlerle birlikte kolay tanımlama için bir isim plakasına sahiptir.Yeniden kullanılabilir paramparça dayanıklı bir taşıma çantasında paketlenmiştir.Daha ileri düzey öğrenciler için mükemmel geometri seti!. 10 Parça Geometri Seti içerir : 2 Metal Çalışma Pusulalar, 2 Üçgenler (45° & 30°/60°), 6" Cetvel, 4 " İletki, Pusula için Kalem, Kalemtıraş, Silgi ve Kurşun Dolum.Çalışma pusulası yıllarca kullanım için dayanıklı metalden yapılmıştır!Ergonomik maksimum konfor için tasarlanmış.Her yaştan öğrenciler için mükemmeldir.Setler güvenli saklama için kırılmaz durumda gelir. 10 adet set içerir : 2 Metal Çalışma Pusulalar, Silgi, Kalemtıraş, 4 " İletki, 2 üçgenler (45° & 30°/60°), Kurşun paketi, Pusula kalemi, 6” Cetvel.

Ürün hakkında

Müşteri seçim

Nike Erkek Eğitim Parça Ayakkabı
  • Yeni Kız
Alıcı reytingleri:

Nike Erkek Eğitim Parça Ayakkabı

Kauçuk taban.Dayanıklı destek için sentetik ve tekstil konstrüksiyonu.İç kemer bandı kilitli bir his sağlar.Köpük çorap, rahat destek için ayağınızın şekline uygundur.Müke

₺ 81.81