• Yeni Kız
TADYL Döner Çekiç Matkap Elektrikli Yıkım Yumruk Beton Kırıcı Taşınabilir Düşük Gürültü Elektrikli Çekiç Kollu Fırçasız Bakır Çekirdek Motor Dört-in-one Çok Fonksiyonlu Delme Aracı-Pil 2

TADYL Döner Çekiç Matkap Elektrikli Yıkım Yumruk Beton Kırıcı Taşınabilir Düşük Gürültü Elektrikli Çekiç Kollu

Buyers rating:
₺ 102.30

kullanılabilirlik

【Matkap 3'ü 1 arada matkap】 Darbeli matkap ve keski 3 sadece elektrikli matkapta çalışır.Tek bir makine ile delebilir, duvarları kesebilir, süsleyebilir, delebilir vb.kolayca. 【Mükemmel performans】 Darbeli matkap güçlü ve dayanıklı 1100 watt motor kullanır.Delme ve kesme gibi ağır işleri zahmetsizce yapmanızı sağlar. 【Ergonomik tasarım】 Döner çekiç seti, farklı çalışma ortamlarına uyum sağlamak için 360 derece dönebilen bir tutamağa sahiptir.Tamamen yumuşak kaplamalı kablo rahat bir çalışma deneyimi sağlar. 【Matkap Chuck】 Çekiçli matkap çekiç sistemi, delme işleminin hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlamak için yüksek kaliteli matkap mandrenini kullanır.Doğru delme için bir derinlik ölçer ile donatılmıştır. 【Paketin içeriği】Elektrikli matkap * 1, Tutamak * 1, 16800mah pil * 1. Yeşil Enerji Fırçasız Şarj Edilebilir Elektrikli Çekiç Endüstriyel Sınıf Çok Fonksiyonlu Lityum Elektrikli Darbeli Matkap Yüksek Güç Elektrikli Matkap Ağır Elektrikli Seçim Üç-purpose Features : 1. 1100 W motorlu bu elektrikli matkap, ahşap, metal, beton vb. Delme işlemlerinde güvenilir bir şekilde çalışır.2. Darbe fonksiyonu ve düz matkap fonksiyonu gerektiği gibi serbestçe değiştirilebilir.3. Kafa dönüş yönü ve dönme hızı değiştirilebilir.4. El yorgunluğunu gidermek için tekdüze hızda sürekli çalışma için kendinden kilitleme düğmesi.5. Ergonomik sap, güvenli ve rahat bir tutuş sağlar.Özellikler : Anma gerilimi : 220 VRated frekans : 50 Hz Rated çıkış gücü : 710 ve (W) biz yüksüz hızı (r/dak) : 900 (bu devir için) Anma darbe times : 0-1100min Maximum delme çapı beton : 28 mm Color : Green Weight : 4.5 kg Package İçerir : Elektrikli matkap * 1 Handle * 116800mah pil * 1 Note : Lütfen izin 1-3 cm (0.4-1.18") farkı nedeniyle manuel ölçüm ve hafif renk değişimi için farklı görüntü ayarı.

Ürün hakkında

Rated voltage:
220V
Rated frequency:
50Hz
Rated output power:
710(W)
No-load speed (r/min):
900(rpm)
Rated impact times:
0-1100min
Maximum drilling diameter of concrete:
28 mm
Color:
Green
Weight:
4.5 kg
Package Includes:
Electric drill * 1 :
Handle * 1 :
16800mah battery * 1 :
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :

Müşteri seçim